Наверх
Молитвы ко Бесам обращённыя
#3
Третия молитва дабы благоключимо бысть, чрез человек достояние днесь да нощь множити


Множися сила Легионов Бесовских, множися воиньство Князя мира. Возвышася Ад ко небеси. Укрепися во злате на земли людия серьдцами бесам сопричастныя. Утвердися власть Князя мира сего во серьдцах человеков на тысящи. Яко бысть сын божий и отрицася даров Диавола, и отрекшися хлебы, и рече возвышася: несть един хлеб пища человек. И то ныне испроврещися, яко людия гладны хлеба взыскаше и положи душу своя. Аз тако глагол сей малым гласом обращся до Князя мира сего: велией твоя силе поклоняюся по вся времяна служу и еси упование моя на милость ко служителем. Сия же упование еси: прихождаше бы милостию твоея ко порогу ми, человеки мнозии, бысть бы то человеки достояния великаго. Принесша бы ми сии человеки, злата до сребро много да во нужде николе оставиша. Вси бы бысть у мя промысел да велик по славе твоея. Во днесь да нощь по потребе. Те же, слава и венец небесный. Во веки веков. Истинно.
Хотела в Свете жить,но "Нет!" сказала Тьма.Она мне жизнь дала,и разум,и развитие сюжета,а Свет меня спалил дотла,поэтому я не приемлю больше Света...

[Изображение: gifka2.gif]


 
Ответить


Сообщения в этой теме
RE: Молитвы ко Бесам обращённыя - Автор: Adora - 29.07.2021, 06:09

Похожие темы
Тема: Автор Ответов: Просмотров: Посл. сообщение
  Молитвы от болезней (ВЕРЕТНИЧЕСТВО) Adora 1 2,756 07.07.2018, 09:02
Посл. сообщение: Adora
  МОЛИТВЫ АБАРЕ... Meggi 0 3,998 27.05.2017, 12:41
Посл. сообщение: Meggi
  Как узнать какой откуп нести Бесам Adora 0 1,959 03.06.2016, 10:58
Посл. сообщение: Adora
  Грамоты ко бесам на мнози потребы Adora 11 8,908 02.05.2015, 19:32
Посл. сообщение: Adora

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)